Positionsstol Venture Home Perla UtomhusVit
1 575 kr/stPris/frp 2 450:-
1 225 kr/stSpara 22 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit

Perla Utomhus
Vit
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Positionsstol Perla från Venture Home. Tillverkad i aluminium och armstöd i teak. Ryggstödet går att fälla i 5 olika lägen. Fungerar utmärkt som del i en matgrupp eller ensam som en vacker detalj. Ingen montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Positionsstol Perla från Venture Home. Tillverkad i aluminium och armstöd i teak. Ryggstödet går att fälla i 5 olika lägen. Fungerar utmärkt som del i en matgrupp eller ensam som en vacker detalj. Ingen montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1554-400 |
| Färg | Vit |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Djup | 75 cm |
| Hopfällbar | Ja |
| Höjd | 108 cm |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 42 cm |
| Bredd | 59 cm |
| Material | Aluminium/Teak |
| Serie | Perla |
| Typ | Positionsstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350118411308 |




