Soffa Venture Home Everton
11 299 kr
10 953 krSänkt pris!
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffa Everton från Venture Home. En modern soffa i stålborstad akacia med en oljad finish. Dynornas ytterklädsel kan tas av och tvättas vid behov. Ingen montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffa Everton från Venture Home. En modern soffa i stålborstad akacia med en oljad finish. Dynornas ytterklädsel kan tas av och tvättas vid behov. Ingen montering krävs.
Mått
- Bredd: 180 cm
- Djup: 75 cm
- Höjd: 60 cm
- Bredd: 180 cm
- Djup: 75 cm
- Höjd: 60 cm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1204-072 |
| Rygghöjd | 52,5 cm |
| Färg | Akacia/Vit |
| Djup | 75 cm |
| Höjd | 60 cm |
| Material | Akacia |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 66,5 cm |
| Sitthöjd | 25 cm |
| Sittbredd | 182 cm |
| Serie | Everton |
| Produkttyp | Trädgårdssoffa |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 1800 mm |
| EAN-nr | 7350118411353 |






