Soffa Venture Home Montgomery
8 799 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Soffa Montgomery från Venture Home. Montgomery bjuder in till härlig avkoppling. Soffan är tillverkad i naturlig rotting med vita kuddar för maximal komfort. Kuddarna är avtagbara och går utmärkt att tvätta i tvättmaskin. Kräver ingen montering.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Soffa Montgomery från Venture Home. Montgomery bjuder in till härlig avkoppling. Soffan är tillverkad i naturlig rotting med vita kuddar för maximal komfort. Kuddarna är avtagbara och går utmärkt att tvätta i tvättmaskin. Kräver ingen montering.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 1219-6010 |
| Rygghöjd | 50 cm |
| Färg | Natur/Vit |
| Djup | 180 cm |
| Höjd | 75,5 cm |
| Material | Rotting |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 50 cm |
| Sitthöjd | 32 cm |
| Sittbredd | 154 cm |
| Serie | Montgomery |
| Produkttyp | Trädgårdssoffa |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 725 mm |
| EAN-nr | 7350118411100 |











