Soffmodul Venture Home Copacabana Hörn UtomhusBrun/Beige
4 325 kr
3 195 krSpara 26 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Brun/Beige

Copacabana Hörn Utomhus
Brun/Beige
3 195 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Skapa din perfekta loungemöbel med Copacabana soffmodul, hörndel. Denna stilfulla modul i en elegant brun färg är både praktisk och estetiskt tilltalande. Ramen är tillverkad av hållbar aluminium, vilket gör den lätt och robust – perfekt för utomhusbruk. Dynorna är klädda i olefin, ett slitstarkt och väderbeständigt tyg i matchande beige nyans, för extra komfort och en harmonisk look.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Skapa din perfekta loungemöbel med Copacabana soffmodul, hörndel. Denna stilfulla modul i en elegant brun färg är både praktisk och estetiskt tilltalande. Ramen är tillverkad av hållbar aluminium, vilket gör den lätt och robust – perfekt för utomhusbruk. Dynorna är klädda i olefin, ett slitstarkt och väderbeständigt tyg i matchande beige nyans, för extra komfort och en harmonisk look.
Kombinera Copacabana hörndelen med andra moduler från serien för att skapa en loungegrupp som passar just din uteplats. Elegant, hållbart och designat för att njuta av utomhuslivet med stil.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9383-555 |
| Färg | Brun/Beige |
| Typ | Soffmodul |
| Material | Aluminum |
| Höjd | 65 cm |
| Längd | 74 cm |
| Bredd | 740 mm |
| Kollektion | Outdoor 25 |
| Serie | Copacabana |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7340220839374 |














