Solsäng Utomhus Venture Home Kenya Ställbar, Teak
Rek. pris 2 899 kr
2 399 kr
Se priset!

Kenya Ställbar, Teak
2 399 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solsäng från Venture Home. Möblera uteplatsen med en klassisk solsäng i lyxig teaklook från serien Kenya. Denna bekväma solstolen skapar en inbjudande och rustik känsla med sin genomtänka helhetsdesign. Stommen är tillverkad av certifierad teak. Det naturliga materialet ger varje enskild möbel en unik karaktär. En snygg och smart solsäng helt enkelt, som drar blickarna till sig och förhöjer bekvämligheten en solig sommardag.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Solsäng från Venture Home. Möblera uteplatsen med en klassisk solsäng i lyxig teaklook från serien Kenya. Denna bekväma solstolen skapar en inbjudande och rustik känsla med sin genomtänka helhetsdesign. Stommen är tillverkad av certifierad teak. Det naturliga materialet ger varje enskild möbel en unik karaktär. En snygg och smart solsäng helt enkelt, som drar blickarna till sig och förhöjer bekvämligheten en solig sommardag.
Fördelar: Solsäng Utomhus Venture Home Kenya Ställbar, Teak
- Tillverkad av certifierad teak
- Ställbar för optimal komfort
- Robust och rustik design
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9531-244 |
| Färg | Teak |
| Höjd | 94 cm |
| Längd | 150 cm |
| Material | Teak |
| Serie | Kenya |
| Produkttyp | Solsäng |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 60 cm |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Hjul | Nej |
| EAN-nr | 7350133233794 |











