Solsäng Venture Home Archie Utomhus
2 875 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solsäng Archie i konstrotting passar för alla lata dagar i solen. Med dess lätta vikt förflyttar du enkelt solsängen mellan olika ytor!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Solsäng Archie i konstrotting passar för alla lata dagar i solen. Med dess lätta vikt förflyttar du enkelt solsängen mellan olika ytor!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 2065-001 |
| Höjd | 840 mm |
| Längd | 1580 mm |
| Material | Fiber, Skum, Polyester, Stål, Wicker |
| Serie | Archie |
| Produkttyp | Solsäng |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 640 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7350133232537 |
























