Solsäng Venture Home Ghana med Ställbart Ryggstöd, Teak Utomhus
3 845 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solsängen Ghana från Venture Home. Slå dig ner i denna sköna solsäng och njut av solen. Solsängen är tillverkad i teak och har en djup träfärgad nyans. Dyna ingår ej.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Solsängen Ghana från Venture Home. Slå dig ner i denna sköna solsäng och njut av solen. Solsängen är tillverkad i teak och har en djup träfärgad nyans. Dyna ingår ej.
Solsängen bjuder in till avslappning och bekvämlighet och med sin tillhörande bricka passar den perfekt in på uteplatsen eller på altanen när du vill kunna lägga ifrån dig boken och njuta av stund!
Skötselråd
Teakmöbler ifrån Venture Home produceras av certifierad teak som är odlad för ändamålet och inte skövlade från ömtålig regnskog. Som ett av de tåligaste träslagen innehåller teak mycket olja som sedvanligt behövs för att inte materialet ska spricka. Eftersom träslaget innehåller naturligt mycket behöver inte möblerna impregneras lika ofta.
Specifikationer
- Viktkapacitet: 200 kg
- Total höjd: 33 cm
- Sitthöjd: 33 cm
- Total längd: 65 cm
- Total bredd: 200 cm
- Sittbredd: 65 cm
- Sittdjup: 137 cm
Fördelar: Solsäng Venture Home Ghana med Ställbart Ryggstöd, Teak Utomhus
- Tillverkad i tåligt teak
- Bekväm för avslappning
- Perfekt för uteplats eller altan
Skötselråd
Teakmöbler ifrån Venture Home produceras av certifierad teak som är odlad för ändamålet och inte skövlade från ömtålig regnskog. Som ett av de tåligaste träslagen innehåller teak mycket olja som sedvanligt behövs för att inte materialet ska spricka. Eftersom träslaget innehåller naturligt mycket behöver inte möblerna impregneras lika ofta.
Specifikationer
- Viktkapacitet: 200 kg
- Total höjd: 33 cm
- Sitthöjd: 33 cm
- Total längd: 65 cm
- Total bredd: 200 cm
- Sittbredd: 65 cm
- Sittdjup: 137 cm
Fördelar: Solsäng Venture Home Ghana med Ställbart Ryggstöd, Teak Utomhus
- Tillverkad i tåligt teak
- Bekväm för avslappning
- Perfekt för uteplats eller altan
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 2028-444 |
| Produkttyp | Solsäng |
| Material | Teak |
| Längd | 650 mm |
| Dyna ingår | Nej |
| Höjd | 330 mm |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 2000 mm |
| Serie | Ghana |
| Färg | Trä/natur |
| Antal Liggplatser | 1 |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7350133230816 |







