Solsäng Venture Home Kenya med Dyna Utomhus
6 719 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solsäng Kenya från Venture Home. Denna solsängen i teak utgör en tidlös och stilren design som passar i många miljöer. Solsängen har ett fällbart ryggstöd som går att justera i den vinkeln som känns mest bekväm för stunden och kommer med en beige dyna. Ett måste för alla lata dagar!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Solsäng Kenya från Venture Home. Denna solsängen i teak utgör en tidlös och stilren design som passar i många miljöer. Solsängen har ett fällbart ryggstöd som går att justera i den vinkeln som känns mest bekväm för stunden och kommer med en beige dyna. Ett måste för alla lata dagar!
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 2116-444 |
| Färg | Beige |
| Höjd | 140 mm |
| Längd | 700 mm |
| Material | Teak |
| Serie | Kenya |
| Produkttyp | Solsäng |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 2000 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Liggplatser | 1 |
| EAN-nr | 7350133233978 |
















