Solsäng Venture Home Massimo UtomhusFärg: Beige
1 695 kr
1 395 krSpara 18 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Beige

Massimo Utomhus
Färg: Beige
1 395 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Massimo lounge stol är en elegant och funktionell utomhusmöbel som kombinerar stilren design med hög komfort. Denna solsäng, i en behaglig svart färg, är tillverkad med en sits i slitstark textilene och en robust ram i stål, vilket gör den perfekt för alla utomhusmiljöer.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Massimo lounge stol är en elegant och funktionell utomhusmöbel som kombinerar stilren design med hög komfort. Denna solsäng, i en behaglig svart färg, är tillverkad med en sits i slitstark textilene och en robust ram i stål, vilket gör den perfekt för alla utomhusmiljöer.
Med ett justerbart ryggstöd kan du enkelt anpassa höjden för att hitta den bästa positionen för avkoppling. Massimo lounge stol är den perfekta kombinationen av modern design och praktiska funktioner – en möbel som lyfter din uteplats och bjuder in till sköna stunder i solen.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9804-222 |
| Färg | Beige |
| Djup | 189 cm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 97 cm |
| Bredd | 60 cm |
| Kollektion | Outdoor 25 |
| Material | Steel/Textilene |
| Serie | Massimo |
| Typ | Solsäng |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7340220838896 |













