Naturell
Rek. pris 5 265 kr
4 549 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Njut av lata dagar i solen i Venture Homes solsäng Nynno! Solsängen är tillverkad i konstrotting och med det jysterbara parasollet väljer du enkelt själv om du vill ligga i skuggan eller i solen.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Njut av lata dagar i solen i Venture Homes solsäng Nynno! Solsängen är tillverkad i konstrotting och med det jysterbara parasollet väljer du enkelt själv om du vill ligga i skuggan eller i solen.
Fördelar: Solsäng Venture Home Nynno med Tak och Ställbar Liggdel
- Justerbart parasoll för skugga eller sol
- Bekväma grå pikerade dynor inkluderade
- Tillverkad i hållbart stål och polyester
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 2067-001 |
| Montering | Nej |
| Färg | Naturell |
| Höjd | 1350 mm |
| Ben | Aluminium |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Stål, Polyester |
| Serie | Nynno |
| Produkttyp | Solsäng med tak |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 600 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Liggplatser | 1 |
| Hjul | Nej |
| EAN-nr | 7350133233046 |










