Solsäng Venture Home Padova Utomhus
12 819 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Solsäng Padova från Venture Home. Tillverkad i konstrotting och aluminium.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9263-010 |
| Montering | Ja |
| Färg | Vit/Grå |
| Dynfärg | Grå |
| Djup | 1130 mm |
| Höjd | 72 cm |
| Material | Konstrotting/Aluminium/Polyester |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 67 cm |
| Sitthöjd | 37,5 cm |
| Sittbredd | 34 cm |
| Serie | Padova |
| Tjocklek | 90 mm |
| Produkttyp | Rund solsäng |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 158 kg |
| Bredd | 153 cm |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Liggplatser | 2 |
| Hjul | Nej |
| EAN-nr | 7350107082847 |























