Solsäng Venture Home Parma UtomhusVit/Grå
Rek. pris 4 045 kr/st
Pris/frp 6 458:-
3 229 kr/stTillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Solsäng Parma från Venture Home är tillverkad i aluminium och textilene. Parma är ställbar i ryggen och underbar för att bara njuta av solen och ta det lugnt.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Solsäng Parma från Venture Home är tillverkad i aluminium och textilene. Parma är ställbar i ryggen och underbar för att bara njuta av solen och ta det lugnt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9296-400 |
| Montering | Ja |
| Färg | Vit/Grå |
| Djup | 2080 mm |
| Höjd | 34 cm |
| Material | Textilene/Aluminium |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 120 cm |
| Sitthöjd | 35 cm |
| Sittbredd | 75 cm |
| Serie | Parma |
| Tjocklek | 50 mm |
| Produkttyp | Solsäng |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 14 kg |
| Bredd | 60 cm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Liggplatser | 1 |
| Hjul | Nej |
| EAN-nr | 7350107082052 |


















