Ställbar Utefåtölj Comfort Garden Jenny UtomhusGrå
Rek. pris 2 399 kr/st
Pris/frp 2 650:-
1 325 kr/st
Jenny Utomhus
Grå
0 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 6-8 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ställbar Fåtölj Comfort Garden Jenny är en elegant och praktisk fåtölj i konstrotting. Fåtöljen är ställbar för extra komfort.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Ställbar Fåtölj Comfort Garden Jenny är en elegant och praktisk fåtölj i konstrotting. Fåtöljen är ställbar för extra komfort.
Material & Skötselråd
Möbler av flätad konstrotting är betydligt tåligare än äkta rotting. Det är ett omtyckt material som tål att stå ute i stark sol, regn och rusk. Soffan torkas enkelt av med en fuktig trasa vid behov. Comfort Garden rekommenderar en conditioner för konstrotting för att behålla dina nya möbler i toppskick.
Möbler av flätad konstrotting är betydligt tåligare än äkta rotting. Det är ett omtyckt material som tål att stå ute i stark sol, regn och rusk. Soffan torkas enkelt av med en fuktig trasa vid behov. Comfort Garden rekommenderar en conditioner för konstrotting för att behålla dina nya möbler i toppskick.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 687764 |
| Montering | Nej |
| Färg | Grå |
| Ställbar | Ja |
| Djup | 650 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 1100 mm |
| Offentlig Miljö | Nej |
| Bredd | 585 mm |
| Kollektion | Comfort |
| Material | Konstrotting/aintwood/Stål |
| Dyna ingår | Nej |
| Serie | Jenny |
| Produkttyp | Fåtölj |









