Stapelstol Venture Home Meya
Pris/frp 5 940:-
990 kr/stTillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeEgenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6083-550L |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 41 cm |
| Färg | Vit |
| Djup | 600 mm |
| Höjd | 890 mm |
| Material | Teak/Aluminium/Textilene |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 480 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Serie | Meya |
| Produkttyp | Stol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 3 kg |
| Bredd | 560 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |



