Stol PLUS Siesta Living 75 cm
3 159 kr
3 011 krSänkt pris!

Siesta Living 75 cm
3 011 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Enkel och stilren stol som passar perfekt för din favoritplats i trädgården, på terrassen, altanen, eller vid entrén för att njuta av uterummet under varma sommardagar och svala kvällar. Den eleganta designen med träplankor passar perfekt in i nutidens trend och har ett naturligt utseende som skapar en mysig atmosfär.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Enkel och stilren stol som passar perfekt för din favoritplats i trädgården, på terrassen, altanen, eller vid entrén för att njuta av uterummet under varma sommardagar och svala kvällar. Den eleganta designen med träplankor passar perfekt in i nutidens trend och har ett naturligt utseende som skapar en mysig atmosfär.
Stolen har ett grovt och rustikt utseende som kan mjukas upp med mysiga kuddar och filtar. Med soffa, stol, bord, bänk och pall från Siesta Living-serien kan du skapa en mysig liten lounge som inbjuder till mys och umgänge för hela familjen.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 19652-4 |
| Produkttyp | Möbler |
| Bredd | 70 cm |
| Längd | 75 cm |
| Höjd | 74 cm |
| Färg | Natur |
| EAN-nr | 5703393196521 |
