Trädgårdsbänk EcoFurn Ecobench 120 cmEk Oljad
Rek. pris 2 519 kr
2 267 kr
1 871 krSpara 17 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Natur (Oljad Ek)

Ecobench 120 cm
Ek Oljad
1 871 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En ekologisk bänk i enkel men visuellt tilltalande design. Passar perfekt ihop med EcoChair och Lilli.
Varumärke
EcoFurnBeskrivning
En ekologisk bänk i enkel men visuellt tilltalande design. Passar perfekt ihop med EcoChair och Lilli.
EcoBench finns i två olika längder 60 cm och 120 cm.
Tillverkad i brun oljad furu. Träets naturliga, unika mönster är svagt synlig genom den transparenta oljefinishen. Lämplig för inomhus- och utomhusbruk.
EcoBench levereras omonterade, i platt förpackning.
Mått
- Bredd: 120 cm
- Höjd: 45 cm
- Djup: 45 cm
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
Tillverkad i brun oljad furu. Träets naturliga, unika mönster är svagt synlig genom den transparenta oljefinishen. Lämplig för inomhus- och utomhusbruk.
EcoBench levereras omonterade, i platt förpackning.
Mått
- Bredd: 120 cm
- Höjd: 45 cm
- Djup: 45 cm
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
Egenskaper
| Varumärke | EcoFurn |
| Art.Nr. | 5200091617 |
| Färg | Natur (Oljad Ek) |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5200091617 |
| Material | Ek |
| Djup | 450 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 1200 mm |
| Serie | Ecobench |
| Typ | Bänk |
| EAN-nr | 6430054491617 |
