Trädgårdsbänk EcoFurn Ecobench 60 cmFuru Svart Oljad
1 089 kr
819 krSpara 25 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart Furu

Ecobench 60 cm
Furu Svart Oljad
819 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En ekologisk bänk i enkel men visuellt tilltalande design. Passar perfekt ihop med EcoChair och Lilli.
Varumärke
EcoFurnBeskrivning
En ekologisk bänk i enkel men visuellt tilltalande design. Passar perfekt ihop med EcoChair och Lilli.
EcoBench finns i två olika längder 60 cm och 120 cm.
Tillverkad i svart oljad al. Al är ett relativt mjukt trä och därmed bekväm även att användas i spa och bastu. Utmärkt för soliga platser eller inglasade balkonger och däck. Tål höga temperaturer och därför det bästa valet för utmanande miljöer, om du föredrar svart inredning. Svart träolja skyddar produkten väl mot tuffa väderförhållanden året runt.
EcoBench levereras omonterade, i platt förpackning.
Mått
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 45 cm
- Djup: 45 cm
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
Tillverkad i svart oljad al. Al är ett relativt mjukt trä och därmed bekväm även att användas i spa och bastu. Utmärkt för soliga platser eller inglasade balkonger och däck. Tål höga temperaturer och därför det bästa valet för utmanande miljöer, om du föredrar svart inredning. Svart träolja skyddar produkten väl mot tuffa väderförhållanden året runt.
EcoBench levereras omonterade, i platt förpackning.
Mått
- Bredd: 60 cm
- Höjd: 45 cm
- Djup: 45 cm
Specifikation
- Utdragbar: Nej
- Montering krävs: Ja
- Ställbar: Nej
Egenskaper
| Varumärke | EcoFurn |
| Art.Nr. | 5200091365 |
| Färg | Svart Furu |
| Tillverkarens Art.Nr. | 5200091365 |
| Material | Furu |
| Djup | 450 mm |
| Höjd | 450 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Serie | Ecobench |
| Typ | Bänk |
| EAN-nr | 6430054491365 |
