Trädgårdsbänk Outfit Martinus
2 395 kr
1 890 krSpara 21 %Kampanjtom 17/5

Martinus
1 890 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
OutfitBeskrivning
Trädgårdsbänk Outfit Martinus är en trevlig bänk för trädgården. Den har en sits i polywood.
En snygg bänk med ben tillverkade av svart aluminium vilket ger bänken en modern design. Sitsen är tillverkad av polywood som imiterar trä och ger en exklusiv känsla. Bordet är underhållsfritt.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Outfit |
| Art.Nr. | 451772073 |
| Kollektion | Outfit |
| Färg | Svart/Brun |
| Förlängningsbart | 0 |
| Höjd | 430 mm |
| Längd | 1800 mm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 50712 |
| Material | Aluminium/Polywood |
| Dyna ingår | Nej |
| Serie | Martinus |
| Bredd | 360 mm |
| Ställbar | Nej |
| EAN-nr | 5709386507121 |

