Trädgårdsbänk PLUS Café med Ryggstöd 127 cm Grön
3 229 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bänk Café från PLUS. Fungicidbehandlad och grundmålad i grönt. Justerbart skoställ. Levereras omonterad. Beslag och skruvar medföljer.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bänk Café från PLUS. Fungicidbehandlad och grundmålad i grönt. Justerbart skoställ. Levereras omonterad. Beslag och skruvar medföljer.
Plankor
42x116 mm barrträ. Närmaste RAL 6009 - vattenbaserad.
Bänk
- Längd: 127 cm
- Bredd: 38 cm
- Höjd: 45 cm
- Ryggstöd 75 cm
Ram/ben
Varmgalvaniserat stål (45x45 mm)
Justerbart skoställ (0-15 mm)
42x116 mm barrträ. Närmaste RAL 6009 - vattenbaserad.
Bänk
- Längd: 127 cm
- Bredd: 38 cm
- Höjd: 45 cm
- Ryggstöd 75 cm
Ram/ben
Varmgalvaniserat stål (45x45 mm)
Justerbart skoställ (0-15 mm)
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 185561-11 |
| Färg | Grön |
| Längd | 1270 mm |
| Material | Barrträ |
| Serie | Café |
| Produkttyp | Bänk |
| Vikt | 17,9 kg |
| Bredd | 500 mm |
| Antal Sittplatser | 2 |
| EAN-nr | 5703393738813 |
