Trädgårdsbänk PLUS Café
fr.2 159 kr
Se priset!
Välj variant
Förväntas åter i lager 2026-05-29
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Café är en bänk från PLUS med en ram av stål och plankor av furu/gran. Plankor: 42x116 mm.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Djup | 380 mm |
| Utförande | Utan ryggstöd |
| Höjd | 450 mm |
| Längd | 1270 mm |
| Material | Furu/Stål |
| Serie | Café |
| Produkttyp | Bänk |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Färg | Gråbrun, Svart, Tryckimpregnerat |

