Trädgårdsbänk PLUS Rustik Design 1380 mm
fr.3 359 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bänk Rustik Design från PLUS i trä med förberedda ben. Kan användas både inomhus och utomhus. Levereras med skruvar.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Bänk Rustik Design från PLUS i trä med förberedda ben. Kan användas både inomhus och utomhus. Levereras med skruvar.
Det går att efterspänna trallen eftersom den monteras med genomgående gängstänger. Produkten är rå och rustik, därför kan det förekomma hartsläckage och sprickor i träet.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Djup | 490 mm |
| Utförande | Utan ryggstöd |
| Höjd | 450 mm |
| Längd | 1380 mm |
| Material | Trä |
| Serie | Design |
| Produkttyp | Bänk |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Offentlig Miljö | Nej |
| Antal Sittplatser | 3 |
| Färg | Drivtimmerfärgad, Svart |
