Trädgårdsbänk Varax Retro 322
fr.3 017 kr
Se priset!
Välj variant

Retro 322
3 017 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Bänk Retro 322 från Varax med plats för 2 personer. Pulvermålad stålrörsstomme och sits av furu. Ihopvikbar.
Varumärke
VaraxBeskrivning
Bänk Retro 322 från Varax med plats för 2 personer. Pulvermålad stålrörsstomme och sits av furu. Ihopvikbar.
Egenskaper
| Varumärke | Varax |
| Höjd | 800 mm |
| Material | Furu/Stål |
| Sittdjup | 570 mm |
| Serie | Retro |
| Produkttyp | Bänk |
| Bredd | 1080 mm |
| Hopfällbar | Ja |
| Mått | 80 x 108 x 57 cm |
| Antal Sittplatser | 2 |
| Färg | Svart/Grå, Vit, Vit/Röd |
