Trädgårdsfåtölj deNoord MarcusGrå
Rek. pris 4 999 kr/st
Pris/frp 4 998:-
2 499 kr/stTillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Öronlappsfåtölj Marcus från deNoord. Tillverkad i konstrotting. Observera att fåtöljerna säljs i 2-pack. Dyna medföljer.
Varumärke
deNoordBeskrivning
Öronlappsfåtölj Marcus från deNoord. Tillverkad i konstrotting. Observera att fåtöljerna säljs i 2-pack. Dyna medföljer.
Egenskaper
| Varumärke | deNoord |
| Art.Nr. | 971976 |
| Montering | Nej |
| Rygghöjd | 53 cm |
| Färg | Grå |
| Djup | 850 mm |
| Diameter | 850 mm |
| Höjd | 1000 mm |
| Längd | 450 mm |
| Material | Konstrotting/Aluminium/Polyester |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 570 mm |
| Sitthöjd | 450 mm |
| Sittbredd | 55 cm |
| Serie | Marcus |
| Antal (st/frp) | 2 st/frp |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Bredd | 680 mm |





