Trädgårdssoffa Venture Home Holmsund
Rek. pris 7 249 kr
5 779 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En stilren, enkel trädgårdsbänk med stomme i galvat stål och bänk i läcker teak från serien Holmsund. Den här bänken är lättplacerad och passar utmärkt vid den soliga husväggen när fikat dukas fram. Designen är tidlös med traditionell utformning och användningsområdet är brett. Möblera tillsammans med ett lägre bord eller solitär mot en vägg - du bestämmer!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En stilren, enkel trädgårdsbänk med stomme i galvat stål och bänk i läcker teak från serien Holmsund. Den här bänken är lättplacerad och passar utmärkt vid den soliga husväggen när fikat dukas fram. Designen är tidlös med traditionell utformning och användningsområdet är brett. Möblera tillsammans med ett lägre bord eller solitär mot en vägg - du bestämmer!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6022-002 |
| Färg | Natur |
| Höjd | 83 cm |
| Material | Teak |
| Sittdjup | 63 cm |
| Sitthöjd | 44,2 cm |
| Sittbredd | 122 cm |
| Serie | Holmsund |
| Produkttyp | Trädgårdssoffa |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7340206979155 |





