Trädgårdsstol deNoord Las Vegas Stapelbar UtomhusVit/Teak
Rek. pris 1 599 kr/st
1 399 kr/stPris/frp 1 598:-
799 kr/stSpara 43 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stapelstol deNoord Las Vegas är en praktisk, stapelbar stol för utomhusbruk. Den är tillverkad av metall med vackra trädetaljer och en hållbar sits i textilene.
Varumärke
deNoordBeskrivning
Stapelstol deNoord Las Vegas är en praktisk, stapelbar stol för utomhusbruk. Den är tillverkad av metall med vackra trädetaljer och en hållbar sits i textilene.
Egenskaper
| Varumärke | deNoord |
| Art.Nr. | 687779 |
| Färg | Vit/Teak |
| Material | Aluminium/Teak/textilene |
| Serie | Las Vegas |
| Typ | Stol |
| Ställbar | Nej |
| Djup | 570 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 870 mm |
| Dyna ingår | Nej |
| Offentlig Miljö | Nej |
| Bredd | 610 mm |







