Trädgårdsstol deNoord Oliver med Dyna Utomhus
Rek. pris 1 899 kr/st
Pris/frp 2 598:-
1 299 kr/stSe priset!

Oliver med Dyna Utomhus
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stol Oliver med Dyna från deNoord är en snygg och bekväm stol med vackra trädetaljer och en mjuk polyesterdyna.
Varumärke
deNoordBeskrivning
Stol Oliver med Dyna från deNoord är en snygg och bekväm stol med vackra trädetaljer och en mjuk polyesterdyna.
Egenskaper
| Varumärke | deNoord |
| Art.Nr. | 687819 |
| Montering | Nej |
| Färg | Vit/Teak |
| Dynfärg | Grå |
| Djup | 570 mm |
| Höjd | 870 mm |
| Material | Aluminium/Teak/100% polyester |
| Dyna ingår | Ja |
| Serie | Oliver |
| Produkttyp | Stol |
| Bredd | 610 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Offentlig Miljö | Nej |





