Trädgårdsstol Hartman Alice
Pris/frp 9 590:-
fr.4 795 kr/stVälj variant

Alice
0 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Alice matstol är en stilren och modern stol från Hartman som passar perfekt för utomhusbruk. Stolen har en stomme i aluminium och en sits i textilene som ger hög komfort. Alice matstol är stapelbar och tar därför minimalt med utrymme vid förvaring. Den grå färgen ger Alice Matstol en elegant och tidlös look som passar bra på alla uteplatser. Stolen är en del av Alice-serien från Hartman, som erbjuder flera olika utomhusmöbler i samma stil. Stolen är också lätt att rengöra och tål att stå ute i olika väderförhållanden. Låt Alice Matstol bli en del av din utomhusmiljö och njut av en bekväm och stilren stol som håller länge.
Varumärke
HartmanBeskrivning
Alice matstol är en stilren och modern stol från Hartman som passar perfekt för utomhusbruk. Stolen har en stomme i aluminium och en sits i textilene som ger hög komfort. Alice matstol är stapelbar och tar därför minimalt med utrymme vid förvaring. Den grå färgen ger Alice Matstol en elegant och tidlös look som passar bra på alla uteplatser. Stolen är en del av Alice-serien från Hartman, som erbjuder flera olika utomhusmöbler i samma stil. Stolen är också lätt att rengöra och tål att stå ute i olika väderförhållanden. Låt Alice Matstol bli en del av din utomhusmiljö och njut av en bekväm och stilren stol som håller länge.
Egenskaper
| Varumärke | Hartman |
| Djup | 71 cm |
| Höjd | 107 cm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Alice |
| Produkttyp | Matstol |
| Bredd | 65 cm |
| Mått | 68x65x107 cm cm |
| Färg | Grå, Grå/Trä |
