Trädgårdsstol Venture Home Anna Stapelbar Utomhus
Pris/frp 1 290:-
fr.645 kr/stutvalda påKampanj
Välj variant

Anna Stapelbar Utomhus
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Smidig stapelstol i konstrotting från Venture Home.
Skötselråd:
Konstrotting är ett plastmaterial som passar alldeles utmärkt för vårt skandinaviska klimat. Materialet är UV-beständigt och tåler väder och vind. Att det är UV-beständigt gör att möblerna inte bleknas, däremot rekommenderar vi alltid att förvara möblerna under ett möbelskydd eller på annat vis torrt och svalt – för att förlänga livslängden.
Konstrotting är ett plastmaterial som passar alldeles utmärkt för vårt skandinaviska klimat. Materialet är UV-beständigt och tåler väder och vind. Att det är UV-beständigt gör att möblerna inte bleknas, däremot rekommenderar vi alltid att förvara möblerna under ett möbelskydd eller på annat vis torrt och svalt – för att förlänga livslängden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Produkttyp | Stol |
| Tjocklek | 50 mm |
| Material | Konstrotting/Polyester |
| Dyna ingår | Ja |
| Vikt | 6 kg |
| Användningsområde | Utomhus |
| Serie | Anna |
| Montering | Ja |
| Hopfällbar | Nej |
| Ställbar | Nej |
| Sittbredd | 44 cm |
| Sittdjup | 46 cm |
| Höjd | 95, 820 cm |
| Bredd | 55, 790 cm |
| Sitthöjd | 43, 440 cm |
| Färg | Grå, Svart, Vit |
| Djup | 700 mm |
| Sittdjup | 470 mm |
| Höjd | 820 mm |
| Sitthöjd | 440 mm |
| Bredd | 790 mm |

