Trädgårdsstol Venture Home Anna Stapelbar UtomhusGrå
Rek. pris 895 kr/st
749 kr/stPris/frp 1 290:-
645 kr/stSpara 14 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Grå

Anna Stapelbar Utomhus
Grå
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeEgenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9275-004 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 95 cm |
| Sittdjup | 46 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 44 cm |
| Bredd | 55 cm |
| Montering | Ja |
| Material | Konstrotting/Polyester |
| Serie | Anna |
| Typ | Stol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Dyna ingår | Ja |
| Tjocklek | 50 mm |
| Vikt | 6 kg |
| EAN-nr | 7350107082809 |







