Trädgårdsstol Venture Home Aspen
fr.1 025 kr/stPris/frp 1 974:-
fr.987 kr/stSänkt pris!
Välj variant

Aspen
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Matstol Aspen från Venture Home. Fungerar utmärkt som del i en matgrupp eller ensam som en vacker detalj. Tillverkad i aluminium. Ingen montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Matstol Aspen från Venture Home. Fungerar utmärkt som del i en matgrupp eller ensam som en vacker detalj. Tillverkad i aluminium. Ingen montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Rygghöjd | 45 cm |
| Djup | 60 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Material | Aluminium/Textilene |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 42 cm |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 42 cm |
| Serie | Aspen |
| Produkttyp | Trädgårdsstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 58 cm |
| Färg | Svart, Vit |
