Trädgårdsstol Venture Home Break
Pris/frp 1 298:-
fr.649 kr/stutvalda påKampanj
Välj variant

Break
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Positionsstol från Venture Home som är tillverkad i aluminium och textilene. Stolen säljs i 2-pack.
Break är inte bara snygg, utan också praktisk. Den är ihopfällbar för smidig förvaring och har ett justerbart ryggstöd som låter dig anpassa sittvinkeln för maximal bekvämlighet. Oavsett om du njuter av en lång middag eller kopplar av med en bok är denna stol det självklara valet för stil och komfort utomhus.
Dokument
Recensioner
Lars-Åke JVerifierad köpare
för 1 år sedanEgenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Djup | 46,5 cm |
| Höjd | 107,5 cm |
| Längd | 62 cm |
| Dyna ingår | Nej |
| Sitthöjd | 43 cm |
| Sittbredd | 46 cm |
| Serie | Break |
| Tjocklek | 50 mm |
| Produkttyp | Trädgårdsstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 55 cm |
| Ställbar | Ja |
| Hopfällbar | Ja |
| Färg | Beige, Svart, Vit, Vit/Grå |
| Material | Aluminum, Textilene/Aluminium |
| Vikt | 8,5 kg |
| Rygghöjd | 65 cm |
| Kollektion | Outdoor 25 |


