Trädgårdsstol Venture Home Copacabana Fällbar Stapelbar UtomhusVit/Grå
1 719 kr/stPris/frp 2 878:-
1 439 kr/stSpara 16 %Kampanjtom 18/5
Vald variant
Färg:
Vit/Grå

Copacabana Fällbar Stapelbar Utomhus
Vit/Grå
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Copacabana är en stapelstol från Venture Home som är tillverkat i aluminium.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 4133-400 |
| Färg | Vit/Grå |
| Ställbar | Ja |
| Djup | 980 mm |
| Hopfällbar | Nej |
| Höjd | 1100 mm |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Vikt | 6,5 kg |
| Bredd | 570 mm |
| Montering | Ja |
| Material | Textilene/Aluminium |
| Dyna ingår | Nej |
| Sittdjup | 420 mm |
| Serie | Copacabana |
| Produkttyp | Stol |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350107082502 |










