Trädgårdsstol Venture Home Lindos Svart
Pris/frp 1 590:-
795 kr/stSe priset!
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Lindos i sin trendsäkra och stilrena design gör sig alldeles ypperligt tillsammans med andra utemöbler. Tack vare sitt slitstarka material i rep och jordnära bruna kulör har den blivit en favorit på många uteplatser. Matcha med ett läckert matbord och njut av måltider utomhus i sommar!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Lindos i sin trendsäkra och stilrena design gör sig alldeles ypperligt tillsammans med andra utemöbler. Tack vare sitt slitstarka material i rep och jordnära bruna kulör har den blivit en favorit på många uteplatser. Matcha med ett läckert matbord och njut av måltider utomhus i sommar!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 6107-766 |
| Färg | Svart/Brun |
| Djup | 40 cm |
| Höjd | 86 cm |
| Längd | 59 cm |
| Material | Polypropylene,Stål |
| Dyna ingår | Nej |
| Sitthöjd | 47 cm |
| Sittbredd | 44 cm |
| Serie | Lindos |
| Produkttyp | Matstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 57 cm |
| EAN-nr | 7340206979490 |




