Trädgårdsstol Venture Home Malina
Pris/frp 2 700:-
fr.1 350 kr/stutvalda påKampanj
Välj variant

Malina
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vår omtyckta konstrottingstol från serien Malina i svart kulör. I denna karmstol med skandinavisk design kan du njuta av många middagar tillsammans med dina nära och kära under sommaren. Med slitstarkt material, en stomme i aluminium och konstrotting, får du en robust stol som står sig över tid. Sitt bekvämt i sommar!
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Vår omtyckta konstrottingstol från serien Malina i svart kulör. I denna karmstol med skandinavisk design kan du njuta av många middagar tillsammans med dina nära och kära under sommaren. Med slitstarkt material, en stomme i aluminium och konstrotting, får du en robust stol som står sig över tid. Sitt bekvämt i sommar!
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Djup | 47 cm |
| Höjd | 86,5 cm |
| Längd | 60 cm |
| Material | Aluminum,Skum,Polyester,Wicker |
| Dyna ingår | Ja |
| Sitthöjd | 45 cm |
| Sittbredd | 45 cm |
| Serie | Malina |
| Produkttyp | Matstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 58 cm |
| Färg | Natur, Svart/Grå |
