Trädgårdsstol Venture Home Supra 2-packSvart/ mörk grå
1 795 kr/stPris/frp 3 000:-
1 500 kr/stSpara 16 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Svart/Grå

Supra 2-pack
Svart/ mörk grå
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

En smakfull och bekväm stol i grått som passar perfekt till alla middagar på altanen eller uteplatsen. Matcha med ditt favoritbord och du är redo! Spoga har en tidlös design med neutrala kulörer som gör att stolen kan användas under en längre tid.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
En smakfull och bekväm stol i grått som passar perfekt till alla middagar på altanen eller uteplatsen. Matcha med ditt favoritbord och du är redo! Spoga har en tidlös design med neutrala kulörer som gör att stolen kan användas under en längre tid.
Säljs i 2-pack.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 2076-408 |
| Färg | Svart/Grå |
| Ben | Trä |
| Djup | 615 mm |
| Höjd | 810 mm |
| Bredd | 600 mm |
| Montering | Nej |
| Material | Aluminium |
| Serie | Supra |
| Typ | Matstol |
| Användningsområde | Utomhus |
| EAN-nr | 7350133233282 |








