Trädgårdsstol Venture Home Texas Stapelbar UtomhusVit
Rek. pris 1 735 kr/st
1 565 kr/stPris/frp 2 530:-
1 265 kr/stSpara 19 %Kampanjtom 18/5

Texas Stapelbar Utomhus
Vit
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeEgenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9291-400 |
| Montering | Ja |
| Färg | Vit |
| Djup | 850 mm |
| Höjd | 800 mm |
| Material | Teak/Aluminium/Textilene |
| Dyna ingår | Ja |
| Sittdjup | 460 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Serie | Texas |
| Tjocklek | 50 mm |
| Produkttyp | Stol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 5 kg |
| Bredd | 590 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| EAN-nr | 7350107081970 |


