Trädgårdsstolar Venture Home Lindos
Rek. pris 1 505 kr/st
Pris/frp 2 370:-
fr.1 185 kr/stVälj variant

Lindos
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Karmstol från Venture Home i aluminiumram med armstöd. Rygg och sitts i rep. Lättare montering krävs.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Karmstol från Venture Home i aluminiumram med armstöd. Rygg och sitts i rep. Lättare montering krävs.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Rygghöjd | 38 cm |
| Djup | 550 mm |
| Höjd | 850 mm |
| Material | Aluminium/Rep |
| Sittdjup | 400 mm |
| Sitthöjd | 470 mm |
| Sittbredd | 444 mm |
| Serie | Lindos |
| Produkttyp | Stol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 660 mm |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Färg | Svart, Svart/Natur |
