Utefåtölj Eden Wood Holmsund
3 100 kr
2 635 krSpara 15 %Kampanjtom 17/5

Holmsund
2 635 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fåtölj Holmsund från Eden Wood är en klassisk svensk möbel. Tillverkad i FSC-certifierad Norrlandsfuru. Skruv och beslag i elförzinkat stål. Sitslängd: 50 cm.
Varumärke
Eden WoodBeskrivning
Fåtölj Holmsund från Eden Wood är en klassisk svensk möbel. Tillverkad i FSC-certifierad Norrlandsfuru. Skruv och beslag i elförzinkat stål. Sitslängd: 50 cm.
Egenskaper
| Varumärke | Eden Wood |
| Art.Nr. | EW 0133-5 |
| Rygghöjd | 86 cm |
| Färg | Vit |
| Material | Furu |
| Sittdjup | 480 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Sittbredd | 600 mm |
| Serie | Holmsund |
| Produkttyp | Fåtölj |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |


