Utefåtölj Venture Home Knick
Pris/frp 2 190:-
fr.1 095 kr/stSe priset!
Välj variant

Knick
0 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Fåtölj Knick från Venture Home. Tillverkad i konstrotting. Dyna medföljer ej.
OBS! Fåtöljerna säljs i 2-pac och levereras omonterade
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Montering | Ja |
| Material | Konstrotting/Aluminium |
| Serie | Knick |
| Tjocklek | 30 mm |
| Produkttyp | Stol |
| Användningsområde | Utomhus |
| Vikt | 12 kg |
| Ställbar | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
| Färg | Grå, Svart |
| Höjd | 88, 865 cm |
| Sittdjup | 48 cm |
| Sitthöjd | 43, 430 cm |
| Sittbredd | 440, 44,5 cm |
| Bredd | 60, 610 cm |
| Djup | 590 mm |
| Sittdjup | 470 mm |
| Sittbredd | 440 mm |
| Höjd | 865 mm |
| Sitthöjd | 430 mm |
| Bredd | 610 mm |

