Gasolspis Sunwind Firenze TB-4
8 990 kr
Förväntas åter i lager 2026-05-06
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Firenze gasolbrasa för utomhus bruk skapar en varm atmosfär i trädgården eller på terrassen, såväl som på restauranger och barer.
Varumärke
SunwindBeskrivning
Firenze gasolbrasa för utomhus bruk skapar en varm atmosfär i trädgården eller på terrassen, såväl som på restauranger och barer.
Förutom en trivsam flambild ger brasan en härlig och hög värmeeffekt. Brasan har fyra hjul samt handtag på baksidan, vilket gör den lätt att flytta. Glaset är härdat och brasan är av mycket hög kvalitet. En uppsättning keramiska ved som ger en trevlig atmosfär medföljer. Gasolflaskan får plats i skåpet under brasan. Gasolregulator och slang är extra tillbehör.
Produktinformation
- Ger en hög värmeeffekt förutom en dekorativ flambild
- Härdat glas
- Gasolflaskan skjuts in i skåpet under brasan
Produktinformation
- Ger en hög värmeeffekt förutom en dekorativ flambild
- Härdat glas
- Gasolflaskan skjuts in i skåpet under brasan
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Art.Nr. | 420222 |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Gasolspis |
| Djup | 540 mm |
| Höjd | 1290 mm |
| Effekt/prestanda | 8,5 kW |
| Bredd | 580 mm |
| EAN-nr | 7028640063226 |
