Halogeninfravärmare Frico EZ1N
fr.2 537 kr
Se priset!
Välj variant

EZ1N
2 537 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Halogeninfravärmare Frico EZ106N är en praktisk infravärmare för totaluppvärmning, tillskottsvärme och skydd mot kallras i miljöer såsom kontor, butiker och restauranger.
Det är enpanelsvärmestrålare med ren och enkel design som smälter väl in med belysningsarmaturer.
Varumärke
FricoBeskrivning
Halogeninfravärmare Frico EZ106N är en praktisk infravärmare för totaluppvärmning, tillskottsvärme och skydd mot kallras i miljöer såsom kontor, butiker och restauranger.
Det är enpanelsvärmestrålare med ren och enkel design som smälter väl in med belysningsarmaturer.
Övrigt
- Max. yttemperatur: 320°C
- Värmeeffekt: 600W
- IP44
- Max. yttemperatur: 320°C
- Värmeeffekt: 600W
- IP44
Egenskaper
| Varumärke | Frico |
| Effekt/prestanda | 600, 1100, 1500 W |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP44 |
| Produkttyp | Värmestrålare |
| Serie | Elztrip |
| Färg | Vit |
| Höjd | 50 mm |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 150 mm |
| Vikt | 7, 3,2, 5,4 kg |
| Bredd | 870, 1470, 1950 mm |
