Hängande Terrassvärmare SunRed Indus RSH16, Infravärmare för Balkong & Terrass, Svart 3000W
2 263 kr
1 986 krSpara 12 %Kampanj

Indus RSH16, Infravärmare för Balkong & Terrass, Svart 3000W
1 986 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SunRedBeskrivning
Terassvärmare från SunRed Indus, hängande svart 2100 W.
Specifikationer
- Halogen 2100 Watt
- Kabellängd: 1,8 m
- På/av-brytare: dra i sladden
- Inkl. kedja
Fördelar: Hängande Terrassvärmare SunRed Indus RSH16, Infravärmare för Balkong & Terrass, Svart 3000W
- Effektiv infravärme på 3000W
- Praktiskt hängande utförande
- Anpassad för balkonganvändning
- Halogen 2100 Watt
- Kabellängd: 1,8 m
- På/av-brytare: dra i sladden
- Inkl. kedja
Fördelar: Hängande Terrassvärmare SunRed Indus RSH16, Infravärmare för Balkong & Terrass, Svart 3000W
- Effektiv infravärme på 3000W
- Praktiskt hängande utförande
- Anpassad för balkonganvändning
Egenskaper
| Varumärke | SunRed |
| Art.Nr. | RSH16 |
| Effekt/prestanda | 3000 W |
| Färg | Svart |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP24 |
| Produkttyp | Terrasvärmare |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 220 V |
| Djup | 360 mm |
| Längd | 360 mm |
| Vikt | 2,3 kg |
| Bredd | 485 mm |
| EAN-nr | 8718801855553 |








