Infravärmare Veito CH1800RE Stående & Fjärrkontrollstyrd

CH1800RE Stående & Fjärrkontrollstyrd

Beskrivning
Fördelar: Infravärmare Veito CH1800RE Stående & Fjärrkontrollstyrd
- Fjärrkontroll för enkel styrning
- Justerbar effektreglering i fyra steg
- Lätt att flytta med inbyggt bärhandtag
Dokument
Recensioner
Mysig, lätthanterad, flyttbar, ger en känsla av en brasa
Ger snabbt värme . bra med 4 lägen
Kanonbra,,,värmer väldigt bra,,tyst,,flera olika lägen att ställa,, Allt är jättebra...Jag rekommenderar..
Den var lätt att installera. Fungerar snabbt och effektivt. Mycket bra med fjärrkontrollen - och i synnerhet att man kan ställa in 4 olika steg, beroende på vilken värme som behövs.
Lätt att beställa. Snabb leverans. Lätt att montera. Saknar avstägning av stand by funktionen på själva värmaren. Måste dra ur sladden för att värmaren ska vara ström lös. Värmer upp vår inglasade balkong på 7 kvadrat utan problem.
Läste på om den och den var precis så bra som jag hoppades på, så nu kan vi sitta ute på balkongen även när det är lite kyligt
Bra produkt som uppfyller önskemålen jag hade.
Praktisk, värmer bra, utseendet
Enkel lätt och värmer bra.
Egenskaper
| Varumärke | Veito |
| Art.Nr. | CH1800RE |
| Effekt/prestanda | 1700 W |
| Färg | Svart |
| Utförande | Stående |
| Material | Rostfritt Stål/Aluminium |
| Serie | CH1800RE |
| Produkttyp | Infravärmare |
| Sort | Golvfläkt |
| Spänning | 240 V |
| Djup | 400 mm |
| Höjd | 1290 mm |
| Maximal rumstorlek | 20 m2 |
| Fjärrkontroll | Ja |
| Vikt | 2,8 kg |
| Bredd | 400 mm |
| EAN-nr | 8697412950171 |
