Infravärme Gnosjö Klimatprodukter 3010 med Fjärrkontroll
fr.916 kr
Se priset!
Välj variant

3010 med Fjärrkontroll
916 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Infravärme Gnosjö Klimatprodukter 3010-serien är en modern halogeninfravärmare med fjärrkontroll som kommer i två färger, svart och silver. Infrvärmaren har en snygg och enkel design i aluminium med en formad reflektor för att jämnt sprida värmen.
Varumärke
Gnosjö KlimatprodukterBeskrivning
Infravärme Gnosjö Klimatprodukter 3010-serien är en modern halogeninfravärmare med fjärrkontroll som kommer i två färger, svart och silver. Infrvärmaren har en snygg och enkel design i aluminium med en formad reflektor för att jämnt sprida värmen.
Med fjärrkontrollen kan du välja mellan två effektlägen, 1000W och 2000W.
Värmaren är CE-märkt och IP55 skyddsgodkänd.
Värmaren är CE-märkt och IP55 skyddsgodkänd.
Dokument
Recensioner
LeonardoVerifierad köpare
för 2 år sedanSäkert mycket bra väl testad. Svårigheten var att finna manual för uppsättning/montering. Fick gissa mig fram ur säkerhetssynpunkt. Ej bra!
+ Stabil
- manual???
Egenskaper
| Varumärke | Gnosjö Klimatprodukter |
| Effekt/prestanda | 2000 W |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 72 mm |
| Höjd | 105 mm |
| IP-Klassning | IP55 |
| Längd | 675 mm |
| Serie | 30-serien |
| Produkttyp | Infravärmare |
| Vikt | 1,6 kg |
| Färg | Silver, Svart |
