Terassvärmare Venture Home Hottie Svamp
3 469 kr
2 595 krSpara 25 %Kampanj
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Med Hottie terrassvärmare kan du njuta av altanen även kalla dagar och kyliga sommarnätter.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9349-112 |
| Montering | Ja |
| Färg | Svart/Silver |
| Höjd | 815 mm |
| Längd | 2250 mm |
| Material | Aluminium |
| Serie | Hottie |
| Produkttyp | Terassvärmare |
| Användningsområde | Utomhus |
| Bredd | 815 mm |
| Ställbar | Nej |
| EAN-nr | 7350107082779 |






























