Terrassvärmare SunRed Artix Compact ARTIX C-HB
fr.2 525 kr
Se priset!
Välj variant

Artix Compact ARTIX C-HB
2 525 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SunRedBeskrivning
Terassvärmare från SunRed Artix Compact, hängande 1500 W.
Specifikationer
- Inställningar: 600/900/1500 Watt
- Kabellängd: 1,8 m
- På/av-knapp: knapp
- Inkl. soft touch-teknik, LED-ljus, fjärrkontroll och kedja
- Inställningar: 600/900/1500 Watt
- Kabellängd: 1,8 m
- På/av-knapp: knapp
- Inkl. soft touch-teknik, LED-ljus, fjärrkontroll och kedja
Egenskaper
| Varumärke | SunRed |
| Effekt/prestanda | 1500, 2100 W |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP24 |
| Produkttyp | Terrasvärmare |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 220 V |
| Djup | 500 mm |
| Längd | 500 mm |
| Vikt | 3 kg |
| Bredd | 300 mm |
| Färg | Svart, Vit |

