Terrassvärmare SunRed Artix Compact ARTIX C-HBVit
2 677 kr
2 006 krSpara 25 %Kampanj
Vald variant
Färg:
Vit

Artix Compact ARTIX C-HB
Vit
2 006 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SunRedBeskrivning
Terassvärmare från SunRed Artix Compact, hängande 1500 W.
Specifikationer
- Inställningar: 600/900/1500 Watt
- Kabellängd: 1,8 m
- På/av-knapp: knapp
- Inkl. soft touch-teknik, LED-ljus, fjärrkontroll och kedja
- Inställningar: 600/900/1500 Watt
- Kabellängd: 1,8 m
- På/av-knapp: knapp
- Inkl. soft touch-teknik, LED-ljus, fjärrkontroll och kedja
Egenskaper
| Varumärke | SunRed |
| Art.Nr. | ARTIX C-HW |
| Effekt | 1500 W |
| Färg | Vit |
| Effekt/prestanda | 1500 W |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 220 V |
| Djup | 500 mm |
| Utförande | Hängande |
| IP-Klassning | IP24 |
| Längd | 500 mm |
| Typ | Terrasvärmare |
| Vikt | 3 kg |
| Bredd | 300 mm |
| EAN-nr | 8718801857649 |





