Terrassvärmare SunRed Elekra Quartz SMQ2000A
1 499 kr

Elekra Quartz SMQ2000A
1 499 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SunRedBeskrivning
Terassvärmare från SunRed Elekra Quartz, stående svart 2000 W.
Specifikationer
- Inställningar: 650/1300/2000
- Kabellängd: 1,8 m
- På/av-brytare: dra i sladden
- Inkl. vältskydd
- Inställningar: 650/1300/2000
- Kabellängd: 1,8 m
- På/av-brytare: dra i sladden
- Inkl. vältskydd
Egenskaper
| Varumärke | SunRed |
| Art.Nr. | SMQ2000A |
| Effekt/prestanda | 2000 W |
| Färg | Svart |
| Utförande | Stående |
| IP-Klassning | IP34 |
| Produkttyp | Terrasvärmare |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 220 V |
| Djup | 520 mm |
| Längd | 520 mm |
| Vikt | 7,7 kg |
| Bredd | 2140 mm |
| EAN-nr | 8717568082691 |









