Terrassvärmare SunRed Indus RSS19
4 999 kr
Se priset!

Indus RSS19
4 999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
SunRedBeskrivning
Terassvärmare från SunRed Indus, stående svart 2100 W.
Specifikationer
- Inställningar: 900/1200/2100 Watt
- Kabellängd: 1,8 m
- På/av-brytare: strömbrytare
- Inkl. skydda vältning
- Inställningar: 900/1200/2100 Watt
- Kabellängd: 1,8 m
- På/av-brytare: strömbrytare
- Inkl. skydda vältning
Egenskaper
| Varumärke | SunRed |
| Art.Nr. | RSS19 |
| Effekt/prestanda | 2100 W |
| Färg | Svart |
| Utförande | Stående |
| IP-Klassning | IP54 |
| Produkttyp | Terrasvärmare |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 220 V |
| Vikt | 16,75 kg |
| Bredd | 2100 mm |
| EAN-nr | 8718801859247 |











