Terrassvärmare Sunwind 4113
fr.1 606 kr
Välj variant

4113
1 606 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Praktisk terrassvärmare för montering i tak från Sunwind. Förläng sommarkvällen genom att hänga terrassvärmaren mitt över ett bord, alla som sitter runt det kommer att få glädje av den. Inbyggd LED-belysning. Värmen kommer från ett kolfiberelement och höjden på lampan kan justeras. Livslängden är beräknad till 5000 timmar. Konsoller för för montering medföljer.
Varumärke
SunwindBeskrivning
Praktisk terrassvärmare för montering i tak från Sunwind. Förläng sommarkvällen genom att hänga terrassvärmaren mitt över ett bord, alla som sitter runt det kommer att få glädje av den. Inbyggd LED-belysning. Värmen kommer från ett kolfiberelement och höjden på lampan kan justeras. Livslängden är beräknad till 5000 timmar. Konsoller för för montering medföljer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Sunwind |
| Effekt/prestanda | 1500 W |
| IP-Klassning | IP44 |
| Material | Stål |
| Produkttyp | Terrassvärmare |
| Kabellängd | 1,8 m |
| Spänning | 230 V |
| Djup | 90 mm |
| Höjd | 90 mm |
| Vikt | 4,3 kg |
| Bredd | 100 mm |
| Färg | Silver, Svart |
| Utförande | Hängande |
| Ljuskälla | LED |
